Top Navigácia

Ohňová show

Ohňová šou ako prvý variant obsahuje tri podskupiny. V rámci nich je k dispozícii rôzne žonglérske náradie ako poi, laná, staff, double staff, hula hoop, levistick, kontaktná palica a handstiky (ktoré sa využívajú na brušné tance). Podstatou všetkých troch programových variantov je choreografia pozostávajúca z tanca a žonglérskych trikov.

FLASH

Ide o krátke predstavenie s vybraným žonglérskym náradím (odporúčame hlavne poi alebo palice) v prevedení jedného alebo dvoch artistov počas troch minút. Daný variant je primárne určený na uvedenie hudobnej kapely či DJ, alebo ako otvorenie festivalu s introm. Predstavíme vám efektné a synchronizované točenie so žonglérskym náradím.. Flash je vhodný aj do interiéru aj exteriéru.

MALÁ OHŇOVÁ SHOW

Ide o prezentáciu 5-minútovej ohňovej šou. Artisti prezentujú choreografiu s rôznym žonglérskym náradím, v ktorej si môžete vychutnať tanec, oheň a žonglérske umenie.

STREDNE VEĽKÁ OHŇOVÁ SHOW

Moderne ladená šou, v ktorej vám dvaja špičkoví artisti predvedú síce náročnú, no krásnu ohňovú šou s palicami, poi a lanami. Fantazy fire show vás ohúri svojím fantastickým nádychom stretnutia dvoch odlišných svetov. Predstavia sa pirátski žongléri, medzi ktorými vzniká nečakané priateľstvo. Ide o náročnú, no vzhľadom na počet artistov menej organizovanú šou.

VEĽKÁ OHŇOVÁ SHOW

Ponúkame na výber dve variácie veľkej ohňovej šou, a to s možnosťou obohatiť žonglérske vystúpenie o dej a vystúpenie bez deja s plynulými prechodmi. Vystúpenie s dejom trvá približne 20 minút.

nedeľa, 03. január 2016